Hakkımızda

Lumina Cordea. Hayatın, aslında bir kelime üzerinde temellendiğine inanıyoruz: “hatırlamak”. İçinde bulunmaktan keyif aldığımız bir anı, aşık olduğumuz o anı, bir rüzgarı hissettiğimizde doğanın etkisine kapıldığımız pastoral anı, yağmurla birlikte topraktan yayılan kokuların huzurlu hissettirdiği anı, sevdiklerimizle vedalaşmadan önceki son sarılma anını ve hayatta iz bıraktığımız her anı… “Hatırlamak” ve “hatırlanmak” üzerine kurgulanmış hayatta Lumina Cordea olarak tüm anlarımızı zihinlerimize işleyecek ve üzerinden yıllar geçse de unutturmayacak bir yola çıktık. Parfümleri, yalnızca tenlerimizden esen güzel kokular olarak görmüyoruz. Kalbimize yansıyan ve ritmini değiştiren ışıklar olarak görüyoruz. Bu yüzden de “Lights of Hearts” anlamı taşıyan Lumina Cordea ile ilk koleksiyonumuz “Eternal Whisper”ı en özel anılarınızı hatırlatması için özenle ve tüm derinliğiyle sunmaktan keyif alıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da herhangi bir konuda sorularınız, önerileriniz veya geri bildirimleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

    Lumina Cordea. Hayatın, aslında bir kelime üzerinde temellendiğine inanıyoruz: “hatırlamak”. İçinde bulunmaktan keyif aldığımız bir anı, aşık olduğumuz o anı, bir rüzgarı hissettiğimizde doğanın etkisine kapıldığımız pastoral anı, yağmurla birlikte topraktan yayılan kokuların huzurlu hissettirdiği anı, sevdiklerimizle vedalaşmadan önceki son sarılma anını ve hayatta iz bıraktığımız her anı… “Hatırlamak” ve “hatırlanmak” üzerine kurgulanmış hayatta Lumina Cordea olarak tüm anlarımızı zihinlerimize işleyecek ve üzerinden yıllar geçse de unutturmayacak bir yola çıktık. Parfümleri, yalnızca tenlerimizden esen güzel kokular olarak görmüyoruz. Kalbimize yansıyan ve ritmini değiştiren ışıklar olarak görüyoruz…

    Koku Uzmanınız Burada!

    Her damla, anılarınızı ve duygusal bağlantılarınızı özel kılacak bir hikaye anlatıyor.

    İletişime Geç